13: Dönüşümün Ardından

13: Dönüşümün Ardından. Yayın Evi. : Martı Yayınları. Yaşadığı sıra dışı olayların ardından, gözlerinin beklenmedik bir gerçeğe açılmasıyla Jessie için oldukça zor bir süreç başlar.

Responsive image
YAZAR
Shannon Delany
DOSYA BOYUTU
1,65 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786053481164

PDF formatında 13: Dönüşümün Ardından. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan 13: Dönüşümün Ardından kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Macera, sürükleyici bir gerilimle kaldıgı yerden devam ediyor...Yaşadığı sıra dışı olayların ardından, gözlerinin beklenmedik bir gerçeğe açılmasıyla Jessie için oldukça zor bir süreç başlar. Doğaüstü değişimlerle birlikte tuhaf olaylara şahit olan Jessie'nin en çok ihtiyaç duyduğu şey güvenmektir. Tam da bu esnada sevdiği kişinin, Pietr'ın gösterdiği akıl almaz tutum karşısında Jessie büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Peki Pietr'daki bu değişimin altında yatan asıl neden nedir? Jessie ve Pietr'ı ne tür tehlikeler beklemektedir? "Oldukça yaratıcı kurgusuyla bu kitap sizi ilk sayfasından itibaren kendine esir edecek!"-Book Review- "Shannon Delany harika karakterleri, güçlü ve bir o kadar da sürükleyici konusuyla başarılı bir roman yaratmış. Fanları bir sonraki kitap için sabırsızlanacak."-School Library- "Bu seri Delany'nin yaratıcılığını kesinlikle ortaya çıkarmış. Fantastik edebiyat severler mutlaka okumalı."-Publishers Weekly-"Romanın mükemmel kurgusu ve güçlü karakterleri sizi bir sonraki kitap için fazlasıyla heyecanlandıracak!"-Good Reads-(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 576Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Martı Yayınları 


En uygun 13 DÖNÜŞÜMÜN ARDINDAN / MARTI ürün ve modelleri markası ve MARTI KİTABEVİ SHANNON DELANY 464 SAYFA 2013 özellikleri 9786053481164 en ucuz fiyatlar ile 15,00 TL.