Beni Böyle Sev

Beni böyle sev seveceksen Olduğum gibi göreceksen Girme ömrüme girme gönlüme Ne dertliymiş bu diyeceksen. Beni böyle sev seveceksen Kalbim senin gir gireceksen.

Responsive image
YAZAR
Danielle Steel
DOSYA BOYUTU
10,32 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9789751032447

Beni Böyle Sev harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Danielle Steel. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Danielle Steel'den Beni Böyle Sev kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Ailesi tarafından sevgiden mahrum bırakılan Victoria kendini leziz yiyeceklerin dünyasına kapatır ve gerçek hayatta sahip olamadıklarını bu şekilde unutmaya çalışır. Bütün erkeklerin peşinde koştuğu kız kardeşi Gracie ise son derece alımlı, çıtı pıtı bir kızdır. Victoria hiçbir zaman aşkı tadamayacağını, diğer insanlar gibi mutlu bir hayat süremeyeceğini düşünürken hayata yeni bir şehirde başlangıç yapmaya karar verir. Bu başlangıç, Victoria'nın hayatını yeniden yaşanılır kılar. Belki de minicik değişiklikler mutluluğa ve gerçek aşka giden kapıyı açacak anahtarlardır...Sayfa Sayısı: 328Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Sayfa 6 


Beni böyle sev ile ilgili videoları en yüksek kalitede kesintisiz izleyin. Beni Böyle Sev 84. yeni bölümü ile 24 ocak 2015 pazartesi akşamı Trt 1 ekranlarında sizlerle.İyi seyirler.