Tutunma

ve sakatlar için banyo tutamakları, tutunma barları, mafsallı engelli tutunma barı, pirinç tutunma barları, krom tutamaklarını ev dekorasyon, banyo ve duş sistemleri kategorilerimiz altında bulabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Durali Yılmaz
DOSYA BOYUTU
3,10 MB
YAYIN TARIHI
2009
DIL
Türkçe
ISBN
9789944486972

PDF formatında Tutunma. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Tutunma kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


'... ulaşacak ve kendini yenileyecekti. Göremediği Kabe'ye doğru koşmaya başladı yeniden. Nefes nefeseydi, ha bayıldı ha bayılacak. Ayağı takıldı ve sendeledi. Tam düşecekti ki acı acı ıslık çalan silah sesleri geldi kulağına ve düşmeyi unutarak dimdik ayakta durdu. Bir kez daha baktı çevresine: Ne bir kimse vardı, ne de Kabe... Ve demir perdeler indi, demir perdeler kalktı: Gözünün gördüğünü gönlü onayladı. Zaten Kabe olamazdı burada. Kabe'nin bulunduğu yerde silah sesinin işi yoktu. Bu durumda burası Mekke olamazdı. Şimdi bir tek ihtimal kalmıştı: İstanbul. Hedef gözetmeksizin yeniden koşmaya başladı. İnşaat, hep inşaatın yanında dönenip duruyordu. Silah seslerinin ardından motor homurtuları ve insan çığlıkları duyuldu. Marks, Engels, Lenin... Görünürlerde kimseler yoktu ama sesler vardı. Büzülen ve küçülen bir kent. Peygamber adları sayamayan ya da Buda: Konfiçyüs filan diyemeyen bir kent. Ne kendisi ne de başkası olabilen bir kent...'Sayfa Sayısı: 152Baskı Yılı: 2009Dili: TürkçeYayınevi: Kapı Yayınları 


Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve birçok dilde anlamı. tutunma TDK sözlük. tutunma. Türkçe. isim Tutunmak işi.