Kelebeklerin Koruyucu Azizi

17.78 TL. İnanç ve şüphe, istismar ve iyileşme ama her şeyden çok dostluk üzerine yazılmış olağanüstü bir roman. "Hakikat, şefkat ve erdem üzerine bir kitap.".

Responsive image
YAZAR
Cecilia Galante
DOSYA BOYUTU
7,96 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786051423623

PDF formatında Kelebeklerin Koruyucu Azizi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Kelebeklerin Koruyucu Azizi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


İnanç ve şüphe, istismar ve iyileşme ama her şeyden çok dostluk üzerine yazılmışolağanüstü bir roman."Hakikat, şefkat ve erdem üzerine bir kitap."- Jacquelyn MitchardThe Deep End of the Ocean ve The Midnight Twins'in yazarı-Cecilia Galanteİngilizce diplomasını Pennsylvania'daki King's Üniversitesi'nden aldı. Yaratıcı Yazarlık konusundaki yüksek lisansını ise Vermont'taki Goddard Üniversitesi'nde tamamladı. Cecilia, eşi ve üç çocuğuyla birlikte,Kingston, Pennsylvania'da yaşıyor. Lisede İngilizce dersleri veriyor ve Times Leader gazetesi için her ay bir kitap köşesi yazıyor. Kelebeklerin Koruyucu Azizi, Cecilia'nın ilk romanı.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 368Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 


Kelebeklerin Koruyucu Azizi kitabının yazarı Cecilia Galante, eser Artemis Yayınları tarafından yayımlandı. Roman türündeki bu kitabı en uygun fiyatıyla kitapkolik.com'dan hemen satın al.